Gjensidige Latvija dāvina dūmu detektorus maznodrošinātām ģimenēm Latvijā

Gjensidige Latvija iniciatīvas – kampaņas “Mājokļa Drošības Mēnesis” 2018 ietvaros tika noskaidrots, ka iedzīvotāji nav pārliecināti par savu rīcību ugunsgrēka gadījumā, kā arī tiem trūkst zināšanu par preventīvām darbībām, lai pasargātu sevi no ugunsnelaimēm.

Lai izglītotu iedzīvotājus par rīcību ugunsgrēka situācijās, Gjensidige Latvija sadarībā ar Latvijas Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Latvijas Ugunsdzēsības asociāciju un uzņēmumu FN serviss sagatavoja informatīvu materiālu daudzdzīvokļu ēkām un privātmājām, kas ir pieejams interneta vietnē: www.majokladrosiba.lv.

“Mājokļa Drošības Mēnesis” 2018 kampaņas ietvaros tika noskaidrots, ka dūmu detektori mājoklī ir uzstādīti mazāk nekā 19% iedzīvotāju, taču šis skaitlis ir vēl zemāks to iedzīvotāju vidū, kuriem ienākumu līmenis ir zems un ļoti zems. Iesaistoties problēmas risināšanā, Gjensidige Latvija dāvina dūmu detektoru maznodrošinātām ģimenēm Valmierā, Cēsīs, Krimuldā, Balvos, Viļakā, Jēkabpilī un Jelgavā. Dūmu detektori nodoti reģionālo sociālo dienestu rokās, kur tie tālāk tiks nogādāti ģimenēm.